Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy oraz usług Biura Rachunkowego POLFIN s.c

partnerzy

biuro rachunkowe POLFIN Lublin
POLFIN

Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan

Regionalna Izba Gospodarcza w Lublin
RIG

Stowarzyszenie Promocji Aktywnego Wypoczynku
SPAW

Lublin, 24.04.2024
środa

o nas

Ewa Ozga

Właścicielka firmy jest:

› Konsultant › oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Do naszego Biura Rachunkowego POLFIN s.c. w Lublinie poszukujemy STAŻYSTY/TKI DO DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Główne zadania:

  • Księgowanie faktur w systemie finansowo-księgowym
  • Wykonywanie innych czynności z zakresu księgowości i obsługi płac
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • status bezrobotnego (staż będzie finansowany przez 6 miesięcy z PUP)
  • wiedza z zakresu rachunkowości (ukończona minimum szkoła średnia z zakresu rachunkowości itp.) lub wiedza praktyczna (praca w dziale księgowości)
  • dyspozycyjność
  • sumienność i skrupulatność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Word, MS Excel);
  • znajomość oprogramowania firmy INSERT mile widziana
  • mile widziane doświadczenie w księgowości

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia
  • staż płatny (wymiar czasu: pełny etat)
  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie na adres: Biuro@polfin.lublin.pl CV z poniższą klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prosimy o wpisanie "Stażysta w Dziale Księgowości" w temacie maila.

Dotacje unijne dynamizują rozwój najlepszych przedsiębiorstw. Wypracowana przez nas procedura działania pozwala w sposób profesjonalny i kompleksowy przygotować wymaganą dokumentację i strategię działania. Elementy te warunkują pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej i dają gwarancję realizacji planowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego.